Ota yhteyttä meihin

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi ja olemme yhteydessä 24 tunnin sisällä.

Olet askeleen lähempänä unelmiesi keittiötä.

Löydä lähin AINA-myymälä 

Varaa maksuton suunnittelu!

AINA-ammattilaiset palvelevat sinua ympäri Suomen, yhteensä 14 eri paikkakunnalla.

AINA yhdistää osaavat kotimaiset toimijat, joilla on takanaan vuosikymmenten kokemus.

 

Löydä lähin AINA-myymälä

AINA-asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@ainan.fi

AINAn markkinoinnista ja partnereiden rekrytoinnista vastaa:

Tiina Pöyliö / GOMP Helsinki

040 450 1923         tiina@gomp.fi

Löydä lähin AINA-myymälä ja varaa maksuton suunnittelu

Ota yhteyttä soittamalla, sähköpostilla tai verkkolomakkeella.

Lähimmän AINA-myyjän yhteystiedot löydät klikkaamalla kartan ikoneita tai valitsemalla lähimmän myymälän listalta.

Millainen on sinun unelmiesi keittiö? Ota yhteyttä ja varaa maksuton suunnitteluaika. Se ei sido sinua vielä mihinkään, mutta hyödyt varmasti.

AINA Heinola

Torikatu 5, 18100 Heinola

AINA Vantaa ja Itä-Uusimaa

Petikontie 6, 01720 Vantaa

AINA Helsinki

Mannerheimintie 107, 00280 Helsinki

AINA Espoo ja Länsi-Uusimaa

Portti 7, 02270 Espoo

AINA Hämeenlinna

Turuntie 8, 13130 Hämeenlinna

AINA Mikkeli

Pulttikatu 1, 50170 Mikkeli

AINA Iisalmi

Pohjolankatu 9, 74100 Iisalmi

AINA Kainuu

Pohjajoentie 145, 87970 Jormua

AINA Jyväskylä

Vasarakatu 1, 40320 Jyväskylä

AINA Kuopio

Oppipojankuja 10, 70780 Kuopio

AINA Kuusamo

Huoparintie 10, 93600 Kuusamo

AINA Pohjois-Karjala

Papusenaho 3, 83400 Viinijärvi

AINA Pori

Eteläpuisto 17 D 3, 28100 Pori

AINA Kotka

Keskuskatu 31, 48100 Kotka

AINA Heinola

Torikatu 5, 18100 Heinola

Eeva Poskela
0405376899
eeva.poskela@ainakeittiot.fi

AINA Vantaa ja Itä-Uusimaa

Petikontie 6, 01720 Vantaa

Palvelemme myymälässä sopimuksen mukaan, ota yhteyttä niin varataan maksuton suunnitteluaika tai jutellaan tarkemmin toiveistasi.

Eeva Poskela
0405376899
eeva.poskela@ainakeittiot.fi

AINA Helsinki

Mannerheimintie 107, 00280 Helsinki

Palvelemme myymälässä sopimuksen mukaan, ota yhteyttä niin varataan maksuton suunnitteluaika tai jutellaan tarkemmin toiveistasi.

Eeva Poskela
0405376899
eeva.poskela@ainakeittiot.fi

AINA Espoo ja Länsi-Uusimaa

Portti 7, 02270 Espoo

Sanja Lenardic
0400306576
sanja@ainakeittiot.fi

Tintti Kangaskolkka
0505865648
tintti@ainakeittiot.fi

AINA Hämeenlinna

Turuntie 8, 13130 Hämeenlinna

Eino Kähkärö
0405149393
eino.kahkaro@ainakeittiot.fi

AINA Mikkeli

Pulttikatu 1, 50170 Mikkeli

Kimmo Hämäläinen
0503528896
kimmo.hamalainen@ainan.fi

AINA Iisalmi

Pohjolankatu 9, 74100 Iisalmi

Toni Korhonen
0400872781
toni.korhonen@ainakeittiot.fi

Pirjo Hämäläinen
0408091864
pirjo.hamalainen@ainakeittiot.fi

AINA Kainuu

Pohjajoentie 145, 87970 Jormua

Timo Niskanen
0451976166
myynti.kainuu@ainakeittiot.fi

AINA Kuopio

Oppipojankuja 10, 70780 Kuopio

Maarit Honkanen
0404179881
maarit.honkanen@ainakeittiot.fi

AINA Kuusamo

Huoparintie 10, 93600 Kuusamo

Petra Mustonen
0503117872
petra.mustonen@ainakeittiot.fi

Tiina Rajala
tiina.rajala@ainakeittiot.fi

AINA Pohjois-Karjala

Papusenaho 3, 83400 Viinijärvi

Peter Asikainen
0458787778

Myymälä myös osoitteessa:
Ylämyllyntie 81,
80400 Ylämylly

peter.asikainen@ainakeittiot.fi
myynti.pohjoiskarjala@ainakeittiot.fi

AINA Pori

Eteläpuisto 17 D 3, 28100 Pori

Pilvi Holm
0442418003
pilvi.holm@ainakeittiot.fi

AINA Kotka

Keskuskatu 31, 48100 Kotka

Arto Häkkinen
0407761493
arto.hakkinen@ainakeittiot.fi

Jätä palautetta!

Jätä meille palautetta. Vastaamme mahdollisimman nopeasti.

aloevera