Ota yhteyttä meihin

Löydä lähin AINA-myymälä ja varaa maksuton suunnittelu

Ota yhteyttä soittamalla, sähköpostilla tai verkkolomakkeella.

Lähimmän AINA-myyjän yhteystiedot löydät syöttämällä postinumerosi, klikkaamalla kartan ikoneita tai valitsemalla lähimmän myymälän listalta.

 

Millainen on sinun unelmiesi keittiö? Ota yhteyttä ja varaa maksuton suunnitteluaika. Se ei sido sinua vielä mihinkään, mutta hyödyt varmasti.

AINA Espoo ja Länsi-Uusimaa

Portti 7, 02270 Espoo

AINA Heinola

Torikatu 5, 18100 Heinola

AINA Helsinki Kyytimiehenkatu

Kyytimiehenkatu 4, 00770 Helsinki

AINA Helsinki Mannerheimintie

Mannerheimintie 107, 00280 Helsinki

AINA Helsinki Sturenkatu

Sturenkatu 43 - 45, 00550 Helsinki

AINA Hämeenlinna

Turuntie 8, 13130 Hämeenlinna

AINA Iisalmi

Pohjolankatu 9, 74100 Iisalmi

AINA Jyväskylä

Vasarakatu 1, 40320 Jyväskylä

AINA Järvenpää

Järvenpää, Finland

AINA Kainuu

Pohjajoentie 145, 87970 Jormua

AINA Kotka

Keskuskatu 31, 48100 Kotka

AINA Kuopio

Oppipojankuja 10, 70780 Kuopio

AINA Kuusamo

Huoparintie 10, 93600 Kuusamo

AINA Lahti

Simolanmutka 5, 15680 Lahti

AINA Mikkeli

Pulttikatu 1, 50170 Mikkeli

AINA Pohjois-Karjala

Papusenaho 3, 83400 Viinijärvi

AINA Oulu

Tyrnäväntie 12, 90400 Oulu

AINA Pori

Eteläpuisto 17 D 3, 28100 Pori

AINA Tampere

Finlaysoninkuja 9, 33210 Tampere

AINA Vantaa Petikontie

Vantaa, Finland

AINA Espoo ja Länsi-Uusimaa

Portti 7, 02270 Espoo

Palvelemme myymälässä ajanvarauksella, ota yhteyttä niin varataan maksuton suunnitteluaika tai jutellaan tarkemmin toiveistasi.

Sanja Lenardic
0400306576
sanja@ainakeittiot.fi

Tintti Kangaskolkka
0505865648
tintti@ainakeittiot.fi

Yritys: QP Quality Partners Oy

AINA Heinola

Torikatu 5, 18100 Heinola

Eeva Poskela
0405376899
eeva.poskela@ainakeittiot.fi

Yritys: Sisustus-Eepos

 

AINA Helsinki Kyytimiehenkatu

Kyytimiehenkatu 4, 00770 Helsinki

Esittelytalo avataan syksyllä, asiakaspalvelu ajanvarauksella.

Reiko Vares
0451631335
reiko.vares@ainakeittiot.fi

Yritys: Rakennusliike VaresHovi

 

AINA Helsinki Mannerheimintie

Mannerheimintie 107, 00280 Helsinki

Palvelemme myymälässä ajanvarauksella, ota yhteyttä niin varataan maksuton suunnitteluaika tai jutellaan tarkemmin toiveistasi.

Reiko Vares
Yritys: Rakennusliike VaresHovi

AINA Helsinki Sturenkatu

Sturenkatu 43 - 45, 00550 Helsinki

Jaana Yli-Hakala
0505603223
jaana.yli-hakala@ainakeittiot.fi

Katja Laanti
0415376734
katja.laanti@ainakeittiot.fi

Yritys: PDS-Suunnittelu Oy

 

AINA Hämeenlinna

Turuntie 8, 13130 Hämeenlinna

Eino Kähkärö
0405149393
eino.kahkaro@ainakeittiot.fi

Yritys: Rakentajan Talocenter

AINA Iisalmi

Pohjolankatu 9, 74100 Iisalmi

Toni Korhonen
0400872781
toni.korhonen@ainakeittiot.fi

Pirjo Hämäläinen
0408091864
pirjo.hamalainen@ainakeittiot.fi

Yritys: Ookren Oy

 

AINA Järvenpää

Järvenpää, Finland

Myymälä avataan syksyllä, palvelemme kotikäynnein ajanvarauksella.

Jaana Yli-Hakala
0505603223
jaana.yli-hakala@ainakeittiot.fi

Katja Laanti
0415376734
katja.laanti@ainakeittiot.fi

Yritys: PDS-Suunnittelu Oy

 

AINA Kainuu

Pohjajoentie 145, 87970 Jormua

Timo Niskanen
0451976166
myynti.kainuu@ainakeittiot.fi

Yritys: Kainu Keittiöt Ky

AINA Kotka

Keskuskatu 31, 48100 Kotka

Ota yhteyttä niin varataan maksuton suunnitteluaika tai jutellaan tarkemmin toiveistasi.

Arto Häkkinen
0407761493
arto.hakkinen@ainakeittiot.fi

Yritys: Locus-keittiöt Oy

AINA Kuopio

Oppipojankuja 10, 70780 Kuopio

Maarit Honkanen
0404179881
maarit.honkanen@ainakeittiot.fi

Yritys: Kelvitec Oy

AINA Kuusamo

Huoparintie 10, 93600 Kuusamo

Petra Mustonen
0503117872
petra.mustonen@ainakeittiot.fi

Tiina Rajala
tiina.rajala@ainakeittiot.fi

Yritys: Koillismaan Osuuskauppa S rauta Kuusamo

AINA Lahti

Simolanmutka 5, 15680 Lahti

Avajaiset 6.9. klo 10-18, 7.9. klo 10-18 ja 8.9. klo 10-16. Jatkossa avoinna ti ja to klo 12-18 ja pe-su sopimuksen mukaan.

Eeva Poskela
0405376899
eeva.poskela@ainakeittiot.fi

Yritys: Sisustus-Eepos

AINA Mikkeli

Pulttikatu 1, 50170 Mikkeli

Kimmo Hämäläinen
0503528896
kimmo.hamalainen@ainakeittiot.fi

Yritys: Puusepänliike Pro Joinery Hämäläinen Ky

AINA Pohjois-Karjala

Papusenaho 3, 83400 Viinijärvi

Peter Asikainen

0458787778

peter.asikainen@ainakeittiot.fi
myynti.pohjoiskarjala@ainakeittiot.fi

Yritys: Puusepänliike KorpiSorvi Oy

Myymälä myös osoitteessa:
Ylämyllyntie 81,
80400 Ylämylly

AINA Oulu

Tyrnäväntie 12, 90400 Oulu

Myymälän avajaiset syyskuun puolivälissä.

08 8700700

Tapani Niskanen
tapani.niskanen@mattonurminen.fi

Sanna Tauriainen
sanna.tauriainen@mattonurminen.fi

Yritys: Matnur Oy

AINA Pori

Eteläpuisto 17 D 3, 28100 Pori

Pilvi Holm
0442418003
pilvi.holm@ainakeittiot.fi

Yritys: Kaluste Aida Oy

AINA Tampere

Finlaysoninkuja 9, 33210 Tampere

Viihtyisä ja inspiroiva toimipisteemme sijaitsee historiallisella Finlaysonin tehdasalueella Tampereen keskustassa ja toimii ajanvarauksella.

Kati Maajaakkola
044 285 7474
kati.maajaakkola@ainakeittiot.fi

Yritys: Via Design Oy

AINA Vantaa Petikontie

Vantaa, Finland

Palvelemme myymälässä ajanvarauksella, ota yhteyttä niin varataan maksuton suunnitteluaika tai jutellaan tarkemmin toiveistasi.

Reiko Vares
Yritys: Rakennusliike VaresHovi

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi ja olemme yhteydessä 24 tunnin sisällä.

Olet askeleen lähempänä unelmiesi keittiötä.

Löydä lähin AINA-myymälä 

Varaa maksuton suunnittelu!

AINA-ammattilaiset palvelevat sinua ympäri Suomen, yhteensä 14 eri paikkakunnalla.

AINA yhdistää osaavat kotimaiset toimijat, joilla on takanaan vuosikymmenten kokemus.

 

Löydä lähin AINA-myymälä

AINA-asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@ainakeittiot.fi

AINAn markkinoinnista ja partnereiden rekrytoinnista vastaa:

Tiina Pöyliö / GOMP Helsinki

040 450 1923         tiina@gomp.fi

Jätä palautetta!

Jätä meille palautetta. Vastaamme mahdollisimman nopeasti.

aloevera